KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 16087301

nr 1608 7301

Akvareller

3 st, Landskap. Signerad, akvarell, numrerad Heise 1875 cm, daterad, yttermått inklusive ram: 21x19 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2024
kl 20:50:11

25/3 17:03:53 1      Vinnande bud